“Renklendir Hayatı” Projesi Mutlu Alanlar Yaratıyor!

AkzoNobel’in tüm dünyada renklerin ve boyanın gücüyle yaşamları iyileştirmeyi hedefleyen “Renklendir Hayatı” projesi Türkiye’de Marshall tarafından 2010 yılından bu yana sürdürülüyor.

Dünya genelinde bugüne kadar 2.300’e yakın proje gerçekleştirilirken, 12 binden fazla gönüllü ile yürütülen projeler 81 milyondan fazla kişiye fayda sağladı.

Türkiye’de 2010 yılında başlayan proje; çocukların, toplumların ihtiyaç duyduğu ve gelişimlerini destekleyecek mutlu alanlar yaratıyor.

Renklendir Hayatı Projesi Tepe Mahallesi sakinlerinin yaşam alanında çok etkili bir dönüşüm yarattı. Yıllardır ihmal edilen mahalle, şimdiden renkli ve temiz görünümü ile, Gezginlerin rotasını bu alana çekmeye başardı.

Projenin Türkiye’deki 7’nci ve en büyük durağı olan Kuşadası ayağı Venuart Grubu’nun girişimi ve Kuşadası Belediyesi iş birliği ile yürütülüyor. Proje kapsamında ilçeye hakim konumdaki Tepe Mahallesi’nde yer alan 401 ev, yüzlerce hayat Marshall ile renkleniyor.

Renklendir Hayatı Projesi sayesinde Kuşadası’na hakim konumdaki Tepe Mahallesi Instagram fotoğrafçıları ve gezginler için bir cazibe merkezi haline gelirken, şehre hakim Tepe, misafirlerine de renkli bir “hoşgeldin” diyor.